×
Ul. Skrajna 86B
25-650 Kielce
tel/fax:
NIP:
6571833529
REGON:
291150811
Wyróżniają nas:
  • specjalne ceny dla warsztatów współpracujących
  • umowy o współpracy i punktach partnerskich
  • szybki termin realizacji
  • staranne wykonywanie zleceń
  • pełna gwarancja na 12 miesięcy
  • doświadczona kadra profesjonalistów
  • magazyn gotowych podzespołów
  • pełną obsługę kurierską
mini,page,97,144,144.jpg

Nasza firma Dwumas-serwis składa się z kadry od lat budującej swoje doświadczenie. Działamy profesjonalnie i rzetelnie, nieustannie poszerzając grono zadowolonych klientów. Oferujemy regenerację części samochodowych, a także ich podzespołów. Specjalizujemy się głównie w diagnostyce, regeneracji oraz wymianie przekładni kierowniczych.

Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszych czasach sprawne auto jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym codziennym życiu. Z tego względu gwarantujemy, że każda regeneracja części samochodowych przeprowadzana jest sprawnie, solidnie i terminowo.

Wykonując swoją pracę kierujemy się przede wszystkim precyzją i dokładnością. Nawiązaliśmy współpracę z zagranicznymi klientami z terenu Unii Europejskiej oraz spoza, takimi jak Rosja, Ukraina, Litwa i Białoruś.

Cały czas udoskonalamy jakość naszych usług, nie tylko od strony wewnętrznej w postaci szkoleń czy sprzętu, ale też od zewnętrznej, wprowadzając do oferty produkty, których poszukują nasi klienci.

Jednym z wymogów, jakie stawiamy naszym pracownikom, jest doskonała znajomość zasad certyfikacji CE. W szczególności zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska oraz eliminacji potencjalnych zagrożeń. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że spełniamy wymagania dyrektyw unijnych nowego globalnego podejścia.

Naszym celem jest zapewnienie poufności danych naszych Klientów oraz przejrzystość w ich przetwarzaniu. Dlatego wszelkie dane osobowe przechowujemy i przetwarzamy zgodnie ze standardami określonymi w obowiązujących przepisach prawnych, w tym zgodnie z RODO, czyli unijnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych.

Dzięki doświadczonym fachowcom, których zatrudniamy, jesteśmy w stanie dokonać każdej regeneracji części samochodowych. Ponadto nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i narzędzia.

Gwarantujemy szybki czas realizacji w dwóch wariantach:

  • wysyłka zregenerowanego podzespołu z naszego magazynu (realizacja w ciągu 24h)
  • regeneracja na bazie podzespołu klienta (realizacja w ciągu 72h, wliczając odbiór oraz zwrot przesyłki naszym kurierem)